Zapraszamy na kolejny webinar Władców Sieci!

Tym razem mamy dla Was… debiut – ale tylko na Władcach, bo kto wpadł się z nami zobaczyć na tegorocznym CyberSec Admin Days w Katowicach, ten zdążył już Grzegorza Tworka poznać.

Będą warsztaty, będzie konkretnie, będzie mięsko. :>

Co Grzesiek dla Was przygotował? Jak sam pisze:

Tytuł sesji, choć prawdziwy, z całą pewnością nie ma sugerować, że chcemy być tymi złymi. Jednak wiedza na temat tego, jak w praktyce systemy są atakowane, może znacząco wspomóc obronę. Zapraszam na mocno techniczną wyprawę w głąb systemu (oraz jego historii), nie tylko po to, żeby zrozumieć działania hakerów, ale i po to, żeby im skutecznie zapobiec.

Data webinaru: 27 października, godzina 11:00

Grzegorz Tworek to specjalista IT w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z rozwiązaniami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na wszelkich konferencjach, od studenckich po BlackHat. W czasie ponad 25-letniej kariery zawodowej zarządzał czterema zbudowanymi od podstaw zespołami ekspertów IT Security, napisał dziesiątki narzędzi i znajdował bugi w kodzie systemów Windows.

Jednych hackerów wsadzał do więzienia, a innych z niego wyciągał.

Kilkanaście razy nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

To teraz klikacie w ten formularz poniżej, bo tego przegapić nie można. ^^
Widzimy się!

Rejestracja zakończona

ZOBACZ NAGRANIE WEBINARU: