Zapisz się

Zaloguj

Zapomniałem hasło

Zgubiłeś hasło? Proszę podać swój adres e-mail. Otrzymasz e-mailem link i utworzysz nowe hasło.

Musisz się zalogować, aby zadać pytanie.

Władcy Sieci

O portalu

Informatyk, admin, specjalista lub szef IT – wiele nazw, ale jedno główne zadanie: odpowiedzialność za całość spraw związanych z IT, sieciami, sprzętem i oprogramowaniem.
W skrócie osoba, która sprawia, iż w cyfrowym świecie wszystko działa sprawnie i bezpiecznie, a praca i realizacja zadań nie napotykają przeszkód.

Od lat spotykamy się na wspólnych imprezach, konwentach i konferencjach. Czytamy podobne portale i wymieniamy się doświadczeniami na różnych forach. Postanowiliśmy stworzyć jednak miejsce dedykowane stricte „adminom”.

Punktem wyjścia była integracja środowiska adminów poprzez „Ogólnopolskie badanie administratorów IT”, w którym wzięło udział ponad 500 osób. Wnioski z komenatrzami ekspertów zebraliśmy w postaci raportu „Władcy Sieci” – dostępny na https://raport.axence.net/.

Równocześnie organizowaliśmy konferencje i webinaria w cyklu „Admin Days”. W naszych wydarzeniach w ostatnich miesiącach wzięło udział kilka tysięcy osób.

Wymyśliliśmy tę stronę jako miejsce dla wszystkich adminów / informatyków / sieciowców – wladcysieci.pl – to tu będziemy rozmawiać, polemizować oraz dostarczać wartościowych treści!
Zapraszamy do udziału.

Nasza misja:

Dlaczego nazwa „Władcy Sieci”?
Uświadamiamy, iż administrator to nie tylko „pan od komputerów”, ale osoba odgrywająca kluczową rolę w organizacji!

Praca admina ma znaczenie
Chcemy upowszechniać rozumienie roli adminów w organizacjach. W 2019 roku przygotowaliśmy raport „Władcy Sieci – ogólnopolskie badanie administratorów IT”, aby podkreślić znaczenie podejmowanych zadań i obowiązków. Wnioski z raportu dotarły do największych mediów w kraju, instytucji publicznych, ministerstw i organizacji prywatnych. Tłumaczyliśmu dlaczego odpowiadzialność za zasoby IT jest tak ważna.

Budujemy społeczność adminów
To początek naszej drogi. Wspólnie budujemy społeczność adminów, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Do współpracy przy realizacji tej misji zapraszamy niezależnych ekspertów i przedstawicieli firm IT.


Przekazujemy wiedzę
Dobry administrator jest ekspertem w swojej dziedzinie. Branża IT nie stoi w miejscu – rozwija się niezwykle szybko, a administrator musi podążać za tymi zmianami. Oczekujemy od siebie – administratorów IT – ciągłego poszerzania wiedzy oraz zaangażowania w pracę. Kluczem do sukcesu jest wspólna wymiana wiedzy i doświadczeń.

Możesz tego dokonać czytając artykuły oraz biorąc udział w dyskusji .

Dobra zabawa – przełamujemy nudę!
Oprócz wiedzy należy się nam też porcja zabawy. Zapraszamy do gRywalizacji – zbierania punktów oraz wymieniania ich na społecznościowe nagrody – pełna informacja o nagrodach dostępna jest na stronie:
NAGRODY.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu!

Redakcja portalu Władcy Sieci:
info@wladcysieci.pl
tel. +48 12 448 13 27
kom. +48 533 884 482

Adres:
Axence Sp. z o. o. Sp. j.
ul. Na Zjeździe 11,
30-527 Kraków

Znajdź nas na Facebooku:
facebook.com/wladcysiecipl/