Zapisz się

Zaloguj

Zapomniałem hasło

Zgubiłeś hasło? Proszę podać swój adres e-mail. Otrzymasz e-mailem link i utworzysz nowe hasło.

Musisz się zalogować, aby zadać pytanie.

CYBERSEC ADMIN DAYS 2024
Warsztaty o bezpieczeństwie i zarządzaniu IT

W ramach tegorocznego Cybersec EXPO & FORUM odbędą się warsztaty Admin Days połączone z eksperckimi prelekcjami. Spotkanie to będzie doskonałą szansą na wymianę doświadczeń z innymi administratorami oraz zgłębienie najnowszej eksperckiej wiedzy i dobrych praktyk w działach IT. Admin Days to jeden z najlepiej ocenianych cykli eventów dla branży IT organizowany przez portal Władcy Sieci oraz Axence.

Dołącz do nas 19 czerwca i zostań częścią branżowej społeczności, poznaj narzędzia i rozwijaj swoją sieć kontaktów.

W cenie biletu:

  • Wstęp na całodzienne wydarzenie dla profesjonalistów IT (administratorów i specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa)
  • Udział w technicznych wykładach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa IT
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Przerwy kawowe oraz lunch
Agenda Wydarzenia:
  • 9:00 – 10:30 Przepis każe, Admin musi – od obowiązków codziennych po stany alarmowe CRP – Sławomir Szmulik
  • 10:30 – 11:30 Dobre praktyki działu IT w perspektywie NIS2 – Piotr Adamczyk
  • 11:30 – 13:00 Lunch i odwiedziny sekcji EXPO
  • 13:00 – 17:00 Atakują nas! Praktyczne warsztaty z analizy incydentów na bazie zrzutów pamięci RAM oraz nagranego ruchu sieciowego – Rafał Gołębiowski

Specjalna zniżka dla użytkowników naszego portalu!

Wystarczy, że przy rejestracji na stronie wybierzesz bilet standard, posłużysz się kodem AXENCE25% i dodasz wydarzenie towarzyszące – AdminDays.

Prelegenci:


Rafał Gołębiowski – Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z doświadczeniem w energetyce, bankowości, firmach informatycznych oraz konsultingowych. Odpowiedzialny zarówno za ofensywne, jak i defensywne aspekty bezpieczeństwa. Obecnie Chief Security Officer w firmie Diagnostyka. Dodatkowo prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa IT. Prowadził szkolenia dla takich organizacji jak Komenda Główna Policji, Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji, Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Służba Ochrony Państwa, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, PZU oraz ZUS. W wolnych chwilach wykłada przedmioty związane z bezpieczeństwem na uczelni Coventry. Posiadacz certyfikatów: CISM, CISA,CRISC, OSCP, OSWP, ECSA, CEH, ECSS, CEI.


Piotr Adamczyk – Technical Account Manager w Axence. Magister informatyki pasjonujący się zagadnieniami związanymi z User Experience oraz wykorzystaniem technologii w usprawnianiu biznesu. Od 2013 roku związany z firmą Axence, gdzie na różnych stanowiskach doradzał klientom w zakresie obszarów technicznych i biznesowych związanych z oprogramowaniem Axence nVision. Prywatnie interesuje się sportem, nowoczesnymi technologiami i psychologią.


Sławomir Szmulik – Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II. Absolwent Politechniki Opolskiej. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze ochroną zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego Warsztatownia IT – IT pół żartem, pół serio . Od marca 2014 r. felietonista czasopisma „IT w Administracji”. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Sekcji Informatyków Administracji Publicznej przy PTI. Promotor i wdrożeniowiec darmowego oraz otwartoźródłowego oprogramowania w jednostkach publicznych i sektorze prywatnym.