28 listopada, wtorek, godz. 11:00

W świecie, gdzie cyberzagrożenia stają się coraz bardziej wyrafinowane, umiejętność szybkiego i efektywnego reagowania na incydenty bezpieczeństwa IT jest kluczowa. Właśnie dlatego zapraszamy na webinar, który poświęcony będzie śledztwu w przypadku ataku hakerskiego, ze szczególnym uwzględnieniem analizy pamięci RAM „na żywo”. 

Prowadzący, Rafał Gołębiowski, to doświadczony menedżer ds. cyberbezpieczeństwa, który swoją wiedzę czerpał z pracy w różnorodnych sektorach, w tym energetycznym, bankowym, konsultingowym i technologicznym. Obecnie kieruje globalnym departamentem cyberbezpieczeństwa w firmie Hitachi Energy i równocześnie dzieli się swoim doświadczeniem, prowadząc szkolenia z bezpieczeństwa IT dla służb państwowych i rządowych. Posiadacz certyfikatów: CISM, CISA,CRISC, OSCP, OSWP, ECSA, CEH, ECSS, CEI.

Webinar będzie wprowadzeniem do procesu analizy śledczej na bazie scenariuszy praktycznych. Głównym punktem programu będzie analiza „na żywo” zrzutu pamięci RAM, która pozwoli uczestnikom zrozumieć, jak weryfikować, czy dany system padł ofiarą ataku hakerskiego, oraz jakie mogły być przyczyny takiego zdarzenia. 

Sesja ta będzie nie tylko okazją do zdobycia cennych umiejętności technicznych, ale także do zrozumienia, jak ważna jest zdolność do szybkiego reagowania i przeprowadzania efektywnej analizy w czasie rzeczywistym w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa systemów informatycznych. 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa do rejestracji na wydarzenie

Do zobaczenia 28 listopada o godzinie 11:00!

Rejestracja zakończona

ZOBACZ NAGRANIE WEBINARU: