Kolejny raz uczestniczymy w aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka przeznaczona jest dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy unikatowe Sieciaki, które codziennie buszują w biurach i serwerowniach, dokładając przy tym pracy każdemu Władcy Sieci!

Kryją się w gąszczach kabli, komputerach i zakamarkach urządzeń sieciowych. To one odpowiadają za niespodziewane, codzienne incydenty w pracy działu IT. Sprzęt firmowy również może zostać przez nie uszkodzony.. wystarczy, że na chwilę stracisz je z oczu…Jeśli jednak, jesteś Władcą Sieci z naszą pomocą z pewnością zapanujesz nad tymi żartownisiami.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić dwójkę z rozbrykanej rodzinki.

Przed Wami Danus Wyciekus – Sieciak wyjadający dane z pamięci przenośnych i jeden z najgroźniejszych pożeraczy informacji z pendrive’ów.

Aby poznać go lepiej, zapraszamy do licytacji:

Aukcja Danus Wyciekus

Aukcja Danus Wyciekus II

Przedstawiamy również Balaganusa Operatusa, który uwielbia rozgardiasz. Długie, niezdarne nóżki… Szybkie, chaotyczne łapki… I przepis na bałagan gotowy! Trzeba uważać na jego działania, gdyż może naprawdę namieszać. A jeżeli chcesz sam to sprawdzić, zapraszamy do aukcji:

Aukcja Balaganus Operatus

Aukcja Balaganus Operatus II

Jeżeli nie jesteś zainteresowany licytacją, ale chcesz wspomóc akcję finansowo, zapraszamy do składki w eSkarbonce Axence. Klikając w poniższy link, możesz wykonać przelew i zasilić konto WOŚP – eskarbonka.

Zapraszamy do uczestnictwa, bo razem możemy zdecydowanie więcej!