W piątek 10 maja o godzinie 11:00 odbędzie się kolejny webinar Władców Sieci. Tematem przewodnim spotkania będą incydenty bezpieczeństwa. Prowadzący – Rafał Gołębiowski zaprezentuje incydenty bezpieczeństwa analizując nagrane logi sieciowe. Uczestnicy będą mogli prześledzić wszystkie etapy ataku oraz związki przyczynowo skutkowe.

Rafał to menedżer ds. cyberbezpieczeństwa z doświadczeniem w pracy w energetyce, bankowości, firmach informatycznych oraz konsultingowych. Odpowiedzialny zarówno za ofensywne, jak i defensywne aspekty bezpieczeństwa. W obecnej firmie Motorola Solutions, jest szefem globalnego departamentu cyberbezpieczeństwa. Dodatkowo prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa IT. Prowadził szkolenia dla takich organizacji jak Komenda Główna Policji, Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Służba Ochrony Państwa, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, PZU oraz ZUS. W wolnych chwilach wykłada przedmioty związane z bezpieczeństwem na uczelni Coventry. Posiadacz certyfikatów: CISM, CISA,CRISC, OSCP, OSWP, ECSA, CEH, ECSS, CEI.

Podczas webinaru „Incydent bezpieczeństwa to nie tylko zagrożenie, ale i szansa!“ uczestnicy:

  • dowiedzą się jakie artefakty w ruchu sieciowym mogą świadczyć o ataku na infrastrukturę i aplikacje,
  • poznają anatomię ataku hakerskiego z poziomu urządzeń monitorujących ruch sieciowy,
  • zdobędą umiejętności lepszego konfigurowania reguł sieciowych, które będą efektywniej wyłapywać ataki na organizacje w której pracują.

Weź udział w spotkaniu i nie pozwól, by jakikolwiek incydent bezpieczeństwa Cię zaskoczył! Dowiedz się jak wyciągać wnioski na przyszłość i analizować logi zebrane po incydencie.

Do zobaczenia 10 maja o 11:00!

Rejestracja zakończona