Zapisz się

Zaloguj

Zapomniałem hasło

Zgubiłeś hasło? Proszę podać swój adres e-mail. Otrzymasz e-mailem link i utworzysz nowe hasło.

Musisz się zalogować, aby zadać pytanie.

WŁADCY SIECI – webinar ekspertów IT

Dołącz do społeczności adminów!

Cyberbezpieczeństwo, sieci, automatyzacja czy serwery? Poznaj tajniki ekspertów! Władcy Sieci – społeczność administratorów IT zapraszają na kolejny webinar!
Zobacz webinar i dołącz do społeczności.

BGP, czyli praktyka konfiguracji styku z operatorem

Termin: 20 września

Godzina: 11:00

Czas trwania:

3 godziny

Ekspert:

Piotr Wojciechowski

Agenda

Poruszane zagadnienia

Mimo, że co raz więcej przedsiębiorstw i organizacji korzysta z protokołu BGP nadal wielu administratorów konfigurując swoje routery brzegowe korzysta z gotowych szablonów konfiguracji dostępnych w Internecie i gubi się, gdy przychodzi do wykonania bardziej zaawansowanej konfiguracji. Dlatego w ramach tego webinaru dowiesz się:

  • jakie są wymagania by uruchomić BGP na styku z operatorem, a kiedy nie ma to najmniejszego sensu;
  • w jaki sposób skonfigurować sesję BGP z operatorami internetowymi;
  • w jaki sposób nie tranzytować ruchu przez swój system;
  • w jaki sposób filtrować otrzymywane i rozgłaszane informację, aby chronić swoją infrastrukturę i wprowadzić elementy traffic engineeringu.

11:00Wstęp do prezentacji
11:10 BGP, czyli praktyka konfiguracji styku z operatorem
13:00Sesja Q&A
13:15Podsumowanie i zakończenie

Piotr Wojciechowski

Network Solutions Architect
Inleo

Robert Posłajko


Axence

Rejestracja

Jeżeli chcesz skorzystać z darmowego webinarium wypełnij formularz oraz zaznacz checkbox i następnie naciśnij „Weź udział”. Podanie danych i wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeżeli chcesz skorzystać z płatnej formy szkoleń Axence – tj. bez wyrażania zgody marketingowej – skontaktuj się z nami sprzedaz@axence.net. Podanie adresu e-mail/nr telefonu i zaznaczenie checkboxa oraz pola „Weź udział” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji marketingu bezpośredniego produktów Axence przez Axence Sp. z o. o. Sp. j. lub partnerów Axence poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Katalog partnerów Axence – odbiorców danych zob. https://axence.net/partnerzy-axence Dane będą przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia szkolenia (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) rodo a jeżeli wyrazisz powyższą zgodę także w celu marketingu bezpośredniego administratora danych (podstawa: art. 6 ust. lit. a) rodo, realizowanego poprzez wysyłkę mailingu lub telemarketingu, w zależności od wyboru (zob. art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego). Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być wycofana w każdej chwili, co nie wypłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać wysyłając takie żądanie na adres e-mail: dane.osobowe@axence.net. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych a także o prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (zob. uodo.gov.pl). Dane mogą być przekazane Autoryzowanym Partnerom Axence w celu przedstawienia oferty, list Partnerów dostępna na https://axence.net/pl/partnerzy-axence. Więcej: polityka prywatności https://axence.net/pl/polityka-prywatnosci