Tegoroczne stacjonarne warsztaty Admin Days, które odbyły się w ramach CYBERSEC Expo&Forum, dobiegły końca. Na warsztaty zapisało się niemal 80 osób i zainteresowanie wydarzeniem było naprawdę spore!

W ramach Admin Days zorganizowane zostały techniczne warsztaty i eksperckie prelekcje. Spotkanie to było doskonałą szansą na wymianę doświadczeń z innymi administratorami oraz zgłębienie najnowszej eksperckiej wiedzy i dobrych praktyk w działach IT. Warsztaty zorganizowane zostały przez portal Władcy Sieci oraz firmę Axence.

Warsztaty przeprowadzili Sławomir Szmulik, Piotr Adamczyk oraz Rafał Gołębiowski. Sławomir wygłosił prelekcje pt. „Przepis każe, Admin musi – od obowiązków codziennych po stany alarmowe CRP”, Piotr Adamczyk opowiedział o dobrych praktykach działu IT w perspektywie NIS2, a Rafał Gołębiowski przeprowadził praktyczne warsztaty z  analizy incydentów na bazie zrzutów pamięci RAM oraz nagranego ruchu sieciowego.

Jak to wyglądało? Zobaczcie sami!

Jeśli byłeś na warsztatach Admin Days i nie otrzymałeś certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo, napisz wiadomość na adres: patrycja.piotrowska-dylag@axence.net.

Wideorelacja z wydarzenia

Admin Days Global już niedługo!

Co dalej i kiedy kolejne wydarzenia? Już w październiku Axence i portal Władcy Sieci organizują kolejną edycję Admin Days Global.

Admin Days Global to dwutygodniowy cykl bezpłatnych sesji oraz warsztatów online dla administratorów i specjalistów IT, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z branży. Poruszane tematy mają na celu dostarczenie praktycznej wiedzy i know-how na temat zarządzania siecią IT, zwiększania bezpieczeństwa sieci, metod ochrony przed cyberzagrożeniami oraz optymalizacji procesów.

Mając za sobą już pięć edycji, w tym przełomowe wydarzenie z 2023 roku, które pobiło rekordy uczestnictwa, emocje wciąż rosną. Tegoroczna edycja wydarzenia to dwa dni inspirujących prelekcji transmitowanych na żywo i 6 dni specjalistycznych warsztatów w formie webinarów online o różnorodnej tematyce od zarządzania siecią po tematy związane z cyberbezpieczeństwem, incydentami czy AI.