Wdrożenie trybu pracy z domu, zdalny dostęp do komputerów w korporacjach, szkołach czy szpitalach… niezliczone awarie i problemy, które falami płyną z każdego działu w firmie… I On… często jeden na całą firmę… spędzający niezliczone godziny na stanowisku pracy…  zawsze gotowy do pomocy… przygotowany na wszystkie awarie… SuperAdmin, bez którego praca nie byłaby tak płynna, problemy zostałyby nierozwiązane, dostępy nienadane, a na naszych biurkach piętrzyłby się stosy niewykonanych projektów. 

Z okazji Dnia Admina chcemy przypomnieć światu, jaka jest rola Administratorów IT i co Wam udało się osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy. 
Pokaż, jak radziłeś sobie z pandemią, wysypem zgłoszeń i innymi wyzwaniami w trakcie pracy zdalnej!  
Pomysły na walkę ze skutkami COVID-19 można przedstawić w dowolnej formie – zdjęcie, dźwięk, video – przyjmujemy wszystkie pomysły, które zilustrują hasło #wAdminieSiła. 

Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń za pośrednictwem wetransfer na adres marketing@axence.net do
27 lipca 2021r. 

Przypominamy o podaniu prawidłowego adresu e-mail, w celu ułatwienia kontaktu zwrotnego. Dane osobowe podane w serwisie wetransfer będą przetwarzane przez jego operatora. Twoja praca zostanie przez nas wykorzystana do stworzenia materiałów podsumowujących konkurs. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu.

Zrzeszona na potrzeby konkursu komisja wybierze trzy najbardziej kreatywne zgłoszenia, a do ich autorów zostaną wysłane plecaki HIRO Turtle 2. Do wszystkich administratorów, którzy prześlą swoje pomysły zostaną wysłane unikatowe koszulki SuperAdmina, stworzone specjalnie na tę okazję.

Dodatkowo, wszystkim użytkownikom portalu Władcy Sieci, którzy wezmą udział w wyzwaniu zostanie przyznane +30 punktów do rankingu.

Życzymy powodzenia i niech moc będzie z Tobą!