Czy jesteś gotowy na rok pełen wyzwań i emocji? Wspólnie z Axence zapraszamy wszystkich administratorów IT i miłośników cyberbezpieczeństwa do udziału w wyzwaniu „12 prac Adminixa”! To niezwykła okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, wykazać się kreatywnością i świętować heroizm codziennej pracy w IT.

Każdy miesiąc 2024 roku przyniesie nowe zadanie – od tych pełnych humoru po poważne wyzwania zawodowe. Dołącz do naszego wyzwania i zmierz się z różnorodnymi zadaniami.

Ale to nie wszystko! Uczestnicy, którzy pomyślnie ukończą wszystkie 12 zadań, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, w tym specjalne upominki. Dodatkowo, co kwartał, wybierzemy jedno zadanie, które zostanie dodatkowo nagrodzone!

Chcesz dowiedzieć się więcej i wziąć udział w wyzwaniu?

Odwiedź dedykowaną stronę https://12prac.axence.net, dokonaj rejestracji i rozwiązuj zadania. Czekamy na Twoje odpowiedzi i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak poradzisz sobie z wyzwaniami!

Pierwsze 20 osób, które wypełni formularz rejestracyjny i wyśle rozwiązanie styczniowego zadania, otrzyma unikalny kalendarz na 2024 rok.

12prac.axence.net