
KRAKÓW | TAURON ARENA
11-12 czerwca 2025
Scena Admin Days to:
- Topowi prelegenci IT z Polski i zagranicy
- Strefa Admina z grami retro, atrakcjami, cateringiem i miejscem do wypoczynku, spotkania z prelegentami
- Stoisko Axence gdzie porozmawiasz z doradcami biznesowymi
- Wstęp na wszystkie otwarte sceny wydarzenia
- i wiele, wiele innych!
Scena Admin Days
11 czerwca






Wykładowca na studiach podyplomowych z ochrony danych osobowych organizowanych m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor licznych publikacji z zakresu prawa nowych technologii m.in. z zakresu ochrony danych osobowych oraz usług świadczonych drogą elektroniczną, m.in. komentarza do ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy o ochronie danych osobowych (z 10 maja 2018 r.) a także aktu o usługach cyfrowych (2024).
Jako doradca społeczny ds. ochrony danych osobowych w Ministerstwie Cyfryzacji brał udział w pracach nad wdrożeniem RODO do polskiego porządku prawnego.
Obecnie także Przewodniczący Społecznego Zespołu Ekspertów działającego przy Prezesie UODO a także wiceprezes Fundacji Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema.


Admin Days to także warsztaty techniczne!
12 czerwca
Warsztaty poprowadzą:
‣ Grzegorz Tworek, który opowie o antywzorcach bezpieczeństwa.
‣ Robert Przybylski, który opowie o zabezpieczeniach Active Directory.
Admin Days 2025 – premiera Raportu Władcy Sieci 2.0
Na scenie Admin Days odbędzie się premiera Raportu Władcy Sieci 2.0. Przedstawiciele Axence zaprezentują najciekawsze dane i wnioski z raportu. Badanie odpowie na pytania: Co motywuje Administratorów, co ich irytuje, jak oceniają swoją codzienną pracę i jak spędzają czas po godzinach?


Zadbaj o swój rozwój i bezpieczeństwo swojej organizacji. CYBERSEC EXPO & FORUM 2025 to coś więcej niż konferencja – to największa platforma wymiany wiedzy o cyberbezpieczeństwie w naszej części Europy. W tym roku, dzięki scenie Admin Days, jeszcze więcej wartościowych treści dla ludzi z branży IT.