Po raz kolejny zapraszamy Was do celebracji DNIA ADMINA poprzez udział w przygotowanym specjalnie na tę okazję konkursie – ADMINY 2022!

Chcemy docenić Wasz wkład w codzienną pracę Administratora IT i pokazać, że to właśnie Wy, przez cały rok, za kulisami milionów firm i instytucji, wykonujecie kawał dobrej roboty! To Wy stoicie na straży, aby chronić swoje organizacje przed cyberatakami, przestojami, oszustami i informatycznym chaosem. Dzięki Wam pracownicy mogą wykonywać swoją pracę w bezpiecznym i zorganizowanym systemie informatycznym. Wiemy, że to stanowisko ma swoje blaski i cienie. Niejednokrotnie stawia Was w absurdalnych sytuacjach, wymaga podejmowania trudnych decyzji, a także zderzenia się z ludźmi, którzy często nie rozumieją, czym tak naprawdę się zajmujecie. Nasz konkurs to okazja do podzielenia się swoimi sukcesami i porażkami z pracy, a przede wszystkim opcja do dobrej zabawy – liczymy na waszą kreatywność! 

Konkurs Adminy 2022 wyłoni zwycięzców pięciu kategorii, dla których przygotowaliśmy wyjątkową nagrodę główną – ZŁOTĄ DYSKIETKĘ ADMINA!   

Złote dyskietki zostaną oprawiona i uroczyście oznaczone spersonalizowanym grawerem z imionami zwycięzców! Bogato barwiona dyskietka w dekoracyjnej ramie może być dumą Waszego miejsca pracy lub domu.   

Dodatkowo wszyscy laureaci otrzymają bezprzewodowe słuchawki Lenovo, a także przygotowaną specjalnie na tę okazję bluzę Władców Sieci!  

Poniżej przedstawiamy pięć kategorii, w których możecie rywalizować o powyższe nagrody.

  • Zwycięzca Roku (Udało Ci się przebrnąć przez nie lada informatyczne wyzwanie? Zauważyłeś niewidzialny błąd, pokonałeś hakera, posprzątałeś biurko, ułożyłeś kable w serwerowni? A może poradziłeś sobie z trudnym klientem/współpracownikiem. Pokaż nam z czego jesteś dumny!)  
  • Fakap Roku (Nie ma ludzi idealnych – zaprezentuj swoją największą wtopę! Omyłkowe wysłanie wiadomości do nieodpowiedniego odbiorcy, zalanie laptopa kawą lub (o zgrozo) przegapienie Admin Days?  Dziel się śmiało! A nuż twoja historia podniesie na duchu innych fakapowiczów! )  
  • Twierdza Admina (Twoje miejsce pracy to istny wzór porządku, a może gratka dla fanów SF lub oldschoolowych komiksów? Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem wysublimowanej estetyki czy kreatywnego chaosu, pokaż nam swój pokój, serwerownie, biurko – i powiedz nam kim jesteś!) 
  • Cyber Dream Team (Masz niezastąpionych kumpli w dziale IT obok siebie? Pokaż, jak wspólnie, z humorem, zmagacie się z trudami codziennej pracy.) 
  • Ziom nVision (To coś dla naszych zaprzyjaźnionych adminów, którzy znają i używają  Axence nVision® – chętnie przyjmiemy od Ciebie case study, opinie lub referencje o naszym produkcie! Możesz skorzystać z naszego szablonu dostępnego tutaj!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 lipca 2022 (środa) 

Forma prac: DOWOLNA (film, zdjęcia, grafika, piosenka, opowiadanie, komiks, nagranie audio, mem, wypowiedź tekstowa – ogranicza was tylko kreatywność…) 

Sposób wysyłanych zgłoszeń: Za pośrednictwem wetransfer na adres marketing@axence.net.

Warunki udziału: Dane osobowe podane w platformie wetransfer będą przetwarzane przez jej operatora. Twoja praca zostanie przez nas wykorzystana do stworzenia materiałów podsumowujących konkurs. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu. 

PAMIĘTAJ! Dodatkowo, wszyscy użytkownicy portalu Władcy Sieci, biorący udział w konkursie otrzymują +30pkt do rankingu. 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu już 29 lipca 2022 roku!  

Powodzenia!